رسوب گیر اتو

مدل کالا: TDZ1101

  • تولیدکننده: بوش
  • موجودی: 50
قیمت: 105,000 تومان
تخفیف 15000 تومان
قیمت برای شما:
90,000 تومان

رسوب گیر اتو 

در آب املاح و مواد ناخالص بسیاری وجود دارد. این املاح پس از مدتی باعث بسته شدن روزنه‌های اتو و به عبارت دیگر رسوب اتو می‌شود. این اتفاق کارایی اتو را کاسته و به لباس‌هایتان آسیب می‌زند. پس از مدتی لک و سفیدک بر روی لباستان باقی می‌ماند. برای برطرف کردن این مشکل یکی از راه‌حل‌ها تهیه رسوب گیر است. رسوب گیر اتو بخار مدل TDZ1101 در بسته 4 عددی به بازار عرضه شده است. این وسیله برای اتوهایی که بعد از مدتی استفاده گچ و رسوب می‌گیرند مناسب است. وقتی که آب ناخالصی و گچ داشته باشد پس از بخار شدن، در منافذ اتو نفوذ کرده و از کارایی دستگاه می‌کاهد. رسوب گیر اتو مدل TDZ1101 کیفیت بالایی دارد و تمامی رسوب‌های اتوی‌تان را از بین می‌برد. این رسوب گیر به تعداد 4 عدد در جعبه موجود است. با تهیه این محصول علاوه بر بهبود عملکرد اتو، از سفیدک زدن لباستان هم جلوگیری می‌کنید.

اتوهایی که قابلیت بخار دارند در بیشتر مواقع پس از مدتی رسوب می‌کنند. بخار ایجاد شده در داخل اتوی‌بخار سبب می‌شود که پارچه بهتر صاف شود و دیگر لازم نیست که برای ایجاد فشار بیشتر اتو به پارچه، وزنه یا کفه سنگین‌تر استفاده شود. همچنین اتوی‌بخار چین‌وچروک لباس‌ها با سرعت بیشتری باز می‌کند. استفاده از آب باگذشت زمان باعث رسوب شده و جرم به وجود می‌آورد. این اتوها نه تنها عملکردشان را از دست می‌دهند بلکه امکان آسیب به لباستان هم وجود دارد.

این رسوبات هنگام اتو کشیدن بر روی لباس رد و لکه سفید ایجاد می‌کنند. بعد از مدتی که رسوب‌های موجود در آب در این مجراها ته‌نشین شوند، سوراخ‌های خروج بخار اتوی شما را می‌بندند. قطعاً شما تاکنون با این مشکلات مواجه شده‌اید. پس شما ‌می‌توانید از رسوب‌گیر اتو بخار مدل TDZ1101 استفاده کنید.در ادامه بیشتر با این محصول آشنا می‌شویم.

معرفی

انباشته شدن رسوب بر کف اتو و منافذ خروج بخار کاملا طبیعی و غیر قابل اجتناب است و شما تنها کسی نیستید که با این مشکل مواجه می‌شوید. استفاده مکرر از اتو برای اتو کردن لباس ها و و سایر پارچه ها به مرور زمان سبب ایجاد و انباشته شدن رسوب در کف اتو می‌شود و به همین دلیل این وسیله نیاز به پاک سازی به طور منظم دارد. استفاده از رسوب‌گیر با کیفیت و مطمئن سلامت اتو و در نهایت لباستان را تضمین می‌کند. رسوب گیر اتو بخار مدل TDZ1101 بسته 4 عددی برای تمامی کسانی که از اتوی بخار استفاده می‌کنند اهمیت بسیاری دارد. این رسوب‌گیر منافذ خروج اتوی‌تان را باز می‌کند. این کار باعث می‌شود اتوی‌تان مانند روز اول کار کند. با بسته بودن منافذ، دیگر بخار امکان خارج شدن ندارد. با استفاده از این رسوب‌گیر لباس‌هایتان با کیفیت بالایی اتو می‌شود. برای از بین بردن رسوب راه‌های دیگری هم هست اما این راه‌ها امکان آسیب به خود دستگاه را دارد. یا ممکن است استفاده از محلول نامناسب باعث شود بعدها به لباستان آسیبی وارد شود. اگر اتوی شما بر روی لباس‌هایتان رد یا سفیدک‌هایی ایجاد می‌کند به این معناست که در منافذ آن رسوب بسته شده و نیاز به استفاده از رسوب‌گیر دارید. کیفیت این محصول باعث شده تا از کارکرد آن اطمینان خاطر داشته باشید. اگر قصد تهیه رسوب‌گیر با کیفیت با عملکر بالا دارید، رسوب گیر اتو بخار مدل TDZ1101 بیکی از گزینه‌هایتان است. این مدل در بسته‌ 4 عددی به بازار عرضه شده است و از کیفیت بالایی برخوردار است.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: رسوب گیر