با توجه به آشفته بازار لوازم خانگی خارجی در ایران بهترین اتخاب کدام است؟

با توجه به نوسانات وحشتناک ارز از شهریور 96 و چند برابر شدن ارز در داخل کشور این سوال برای مصرف کنندگان لوازم خانگی پیش می آید که کدام برند خاری برای خرید کردن مقرون بصرفه تر است؟

متاسفانه شاهد این هستیم که برند هایی مثل الجی و سامسونگ هم با توجه به نوسان ارز و عدم واردات کالا بسختی در بازار یافت می شوند و مصرف کننده مجبور میشود که حتی بعضی از کالاها را متمم کالایی دیگر خرید کند(فروش اجباری به یوزر)

بنظر نمی رسد نوسان بازار لوازم خانگی در ایران منوط به همین دوره باشد و ما این نوسان را از سال 84 به بعد تجربه کرده ایم.حال سوال این است با این وضعیت واردات و نوسان ارز یا فروش اجباری بمصرف کننده کدام برند خارجی مناسب تر است؟

لوازم خانگی بوش در ایران از سابقه ای بیش از 50 سال برخوردار است و ما در این مقاله بصورت خلاصه سعی برآن خواهیم کرد که شما را مجاب به خرید لوازم خانگی بوش از بوش استور نماییم.

5 سوال کلیدی در ذهن شما و پاسخ از بوش استور :


سوال اول : از کجا بفهمم که بوش اصلی خریدم؟
جواب: تمام محصولاتی که در بوش استور موجود هستند در سایت اصلی بوش آلمان هم موجود هستند.

www.bosch-home.com

سوال دوم :لباسشویی بوش ترکیه با لباسشویی بوش آلمان چه تفاوتی دارد؟
جواب: لباسشویی بوش که در کشور آلمان تولید و مونتاژ میشود از لحاظ کیفیت با لباسشویی بوش که مثلا در ترکیه مونتاژ می شود قطعا برابر است.جالب است بدانید که خط تولید و کمیت و کیفیت خط تولید بوش در همه جا یکسان هست و تنها شما زمانی که لباسشویی مثلا بوش ترکیه خریداری می نمایید هزینه جابجایی کمتر برای کشور مقصد و یا هزینه کارگر کمتری را در ترکیه می پردازید و ارزانتر بودن لباسشویی بوش ترکیه بهمین دلیل است نه کیفیت دستگاه.


سوال سوم :ظرفشویی بوش مونتاژ ترکیه بهتر است یا ظرفشویی بوش مونتاژ آلمان؟
با مراجعه به سوال دوم میتوانید جواب سوال سوم را بگیرید.تنها نکته ای که می توان به آن اشاره کرد این است که ظرفشویی های بوش که در کشور ترکیه مونتاژ می شوند از کف فایبر گلاس برخوردا رهستند که برخلاف اعتقاد عموم اصلا ضعف نیست؛کما اینکه در کشور ترکیه سالیان سال هست که از این روش استفاده می شود.


سوال چهارم :ضمانت نامه معتبر برای لوازم خانگی بوش در ایران کدام است؟
متاسفانه با توجه به شرایط پیش آمده و در حال حاضر که این مقاله را برای شما می نویسم از نظر بوش استور با توجه به 11 سال سابقه فروش مستمر و تخصصی بوش ضمانت نامه های زیر معتبر می باشند:
کارا سرویس؛کاراگستر؛مهستان؛سناپویان و کاسپین
یادتان باشد که کنترل کیفیت نهایی محصولات بوش 100 است و اگر بد شانس نباشید بعد از تست اولیه دستگاه تا 10 سال بدون دردسر کار خواهد کرد!

سوال آخر در ذهن شما از بوش استور چیست؟

شما میتوانید سوال آخر خود را از ما در whtasapp بوش استور بپرسید.

0901-110-40-10